آموزش ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان

b537ee50d876b25bd08c88582628a3a3

 ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان مخصوص شیک پوشان + تصاویر

منظور از پوشاک چرم، شلوارهای چرم می باشد که طرفداران زیادی دارد، ودر اکثر مجلات مد وفشن دیده می شود،‌برای ست کردن این شلوارها،‌با استایل تان می بایستی ‌یک سری نکات را بدانید تا، استایلی جذاب تر داشته باشید.

شلوارهای چرم، هم در استایل های روزمره، وهم در استایل های رسمی کاربرد دارند، در استایل های روزمره، شلوار چرم، با تی شرتی سفید ویک کت کتان اسپرت، عالی می شود، ویا حتی می توانید از بافت ها، استفاده نمایید که در این صورت بهتر است برای کفش تان، از بوت ها کمک بگیرید، ونکته آخر این که برای داشتن وجهه ای زیباتر باید شلوارتان کاملا متناسب با اندام تان باشد.

  ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان مخصوص شیک پوشان + تصاویر

اما اگر به مراسمی رسمی دعوت شده اید، می توانید شلوارتان را با یک یقه اسکی، سیاه یا سفید پوشیده، واز یک بوت بلند وپاشنه دار،‌برای کفش هایتان کمک بگیرید، در نهایت هم برای تکمیل شدن استایل تان، از یک کت طرح دار وفیت، استفاده کنید.

اگر استایلی خاص وفوق العاده جذاب را می خواهید، پیشنهاد ما ست کردن شلوار چرم،‌با کت های خز دار است، که در یکی از مجلات معتبر مد وفشن هم این سبک دیده شده است.

یکی از استایل هایی که به کرات در مجلات مدوفشن سال۲۰۱۵ دیده شده است، پوشاک مخملی می باشد، که در همه اشکال مانند پالتو، شلوار،‌کت،و….. وجود دارد.

  ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان مخصوص شیک پوشان + تصاویر

در ماه های سرد سال، همه ما خواستار، پوشاکی گرم، راحت، ودر عین حال شیک ومدرن هستیم، که بی شک پوشاک مخملی همه این ویژگی ها را خواهند داشت، البته مخمل در عین زیبایی که دارد،‌بسیار ظریف وآسیب پذیر است، ونباید داخل ماشین لباس شویی انداخته شوند.

 ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان مخصوص شیک پوشان + تصاویر

رنگ هایی که بیشترین کاربرد را داشته اند، آبی کاربنی،‌زرشکی، وقهوه ای بوده اند، که اکثر با بوت های جیر ست شده اند.

همچنین برای انتخاب زیورآلات متناسب با پوشاک مخملی بهتر است از گوشواره های براق و بلند استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *